28.04 Spotkanie szkoleniowe

Aktualności » 28.04 Spotkanie szkoleniowe

‼ 28.04 (czwartek) o 🕗 20.00 zapraszam Neurologopedów na spotkanie szkoleniowo-informacyjne w zakresie nowych możliwości rozwoju zawodowego i zarobkowania. Tematem spotkania będzie jak zostać BIEGŁYM SĄDOWYM w Neurologopedii oraz innych pochodnych naszej logopedycznej specjalności. Omówię wszystkie niezbędne informacje krok po kroku dot. kwalifikacji na biegłego, procedurę przyznawania Decyzji w sprawie biegłego sądowego, akty prawne oraz przedstawię możliwości rozwoju zawodowego w tym zakresie. Jako biegły w zakresie zdrowia człowieka w tym m.in. neurologopeda w zakresie zaburzeń jedzenia i połykania u dzieci, żywienia i odżywiania człowieka w szczególności dzieci oraz żywienia pozajelitowego i dojelitowego w warunkach szpitalnych i domowych podzielę się spostrzeżeniami własnej pracy. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału.
⚠ Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników KURSÓW oraz SPOTKAŃ SZKOLENIOWYCH które odbyły się w miesiącach marzec-kwiecień 2022r.
Osoby, które nie uczestniczyły w tych spotkaniach, zapraszam również, koszt udziału w spotkaniu 250 PLN. Forma spotkania 💻online. Zapisy📨: Messenger lub e-mail DYSFAGIA@OP.PL
płatność BLIK na nr tel. 606-608-958 lub w formie tradycyjnej - przelew. Dane do przelewu Tytułem: BIEGŁY SĄDOWY
 
😀Do miłego spotkania😀