Ankieta dla Rodzica

Aktualności » Ankieta dla Rodzica

W ostatnim czasie zauważyłam wzrost świadczonych usług logopedycznych online w zakresie terapii karmienia.  W okresie pandemii COVID-19 praca zdalna stała się codziennością.

Rodzic, który wcześniej jeździł z dzieckiem do logopedy, teraz proszony jest do pozostania w domu i w nim do kontynuowania terapii, komunikując się ze swoim terapeutą telefonicznie lub poprzez video chat.

Nowa sytuacja może rodzić wiele pytań, wątpliwości co do efektywności takiej formy pracy. Aby przybliżyć rodzicom i terapeutom zakres możliwości pracy zdalnej z wykorzystaniem technologii komunikacyjnych w pierwszej kolejności sporządziłam  ► ANKIETĘ DLA RODZICA po to, aby poznać jego zdanie co do takiej formy nauki/terapii karmienia, jedzenia i połykania.

Ankieta jest anonimowa i krótka – jedynie 6 stwierdzeń. Przeczytaj je wszystkie i zaznacz tylko jedno stwierdzenie z którym się zgadzasz.

Wyniki będą udostępnione na tej stronie. Zapraszam do częstego odwiadzania Dysfagia.pl

Wkrótce opracuję wykaz usług logopedycznych w terapii karmienia online, które pomogą sprostać oczekiwaniom rodzicielskim oraz ujednolicić ofertę logopedów.

Ankieta dla logopedów/neurologopedów  - terapeutów karmienia jest w trakcie opracowania.

Copyright © 2014-2020 Dysfagia.pl | Webmaster: introNet | CMS by Quick.Cms