Doskonalenie zawodowe pracowników ośrodków specjalnych

Szkolenia, Superwizje, Praktyki » Doskonalenie zawodowe pracowników ośrodków specjalnych

Dysfagia.pl prowadzi szkolenia wyjazdowe dla kadry pracowniczej ośrodków kształcenia specjalnego i terapii. Zapraszam Dyrektorów żłobków, przedszkoli, szkół oraz OREW-ów i stowarzyszeń/fundacji, w których przebywają dzieci z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną, do zapoznania się z ofertą szkoleniową w zakresie diagnozy zaburzeń jedzenia i wspomagania procesu karmienia, jedzenia i połykania.
 
STANDARDY ŻYWIENIA I KARMIENIA DZIECI I MŁODZIEŻY Z ZESPOŁEM OBJAWÓW CHOROBOWYCH OŚRODKOWEGO UKŁADU NERWOWEGO

 

Oferta szkoleniowa skierowana jest do pracowników ośrodków specjalnych. 
Celem szkolenia jest propagowanie 
standardów karmienia i żywienia, ujednolicenie podejścia do problemu zaburzeń karmienia i odżywiania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, leczenie osób już niedożywionych oraz zapobieganie niedożywieniu. Sformułowane definicje żywienia, karmienia, umiejętności jedzenia, leczenia żywieniowego, oraz zasady diagnostyczno-terapeutyczne w karmieniu, jedzeniu oraz leczeniu żywieniowym są efektem wieloletniej pracy, doświadczenia i spostrzeżeń terapeutów, lekarzy i rodziców.

W trakcie szkolenia wskazuję na specyfikę karmienia i odżywiania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz proponuję ośrodkom czytelne rozwiązania, zgodne z polskimi i światowymi normami szeroko pojętego leczenia żywieniowego.
8 godzinne szkolenie pozwoli odbiorcom zapoznać się i zrozumieć na czym polega, i jak należy prowadzić żywienie dzieci niepełnosprawnych. Z pewnością, to szkolenie będzie początkiem większego planu, mającego na celu wprowadzenie standardów żywienia w proces opieki i edukacji dziecka niepełnosrawnego. 

 

  

Copyright © 2014-2020 Dysfagia.pl | Webmaster: introNet | CMS by Quick.Cms