EAT-MED Dr Szmaj Konsultacje psychodietetyczne on-line

Psychodietetyka » EAT-MED Dr Szmaj Konsultacje psychodietetyczne on-line

 

Zapisz się na konsultacje on-line, zarezerwuj i opłać spotkanie już dziś. Potwierdzenie spotkania otrzymasz w wiadomości Messenger. Spotkanie odbędzie się w pokoju Messenger. Zostaniesz zaproszony. Spotkanie trwa 1h15min. Koszt konsultacji 250 pln. Płatność przed konsultacją Blik

Zakres konsultacji on-line

Wybiórczość pokarmowa, odmowa przyjmowania pokarmu, uboga i monotonna dieta, rozszerzanie diety, neofobia na produkt spożywczy, ARFID i inne. Zaburzenia smaku i zapachu (terapia prowadzona w domu pacjenta; rodzic otrzymuje niezbędne narzęcia). Praca z rodzicem/pacjentem dorosłym, analiza karmienia i samokarmienia, analiza integracji multisensorycznej.

Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj konsultacji wybrać, czy psychodietetyczną czy neurologopedyczną, nic nie szkodzi. Dokonaj wyboru jednej z nich. Po pierwszym spotkaniu dowiesz się w którą stronę będzie zmierzać terapia.

Pamiętaj, że połykanie produktu spożywczego (czyli umiejętność motoryczna w jamie ustnej, gardle i przełyku jest procesem fizjologicznym i podlega terapii neurologopedycznej. Natomiast jedzenie (czyli spożywanie produktu i związane z tym reakcje m.in. afektywne, motywacyjne itp. są aktywnością społeczną (intelektualną). Udział w terapii ułatwi społeczny aspekt jedzenia w takim zakresie, w jakim ułatwimy bezpieczne połknięcie. 

 

Krok pierwszy: wejdź na moją stronę Dysfagia.Pl na Fb. Wybierz z listy