Nocleg w EAT-MED

Kontakt » Nocleg w EAT-MED

 

 

1. Dla rodzica (1 opiekun) z dzieckiem uczestniczącym w turnusie neurologopedycznym przewidziany jest nocleg w pobliżu Poradni. Do dyspozycji jest mieszkanie z aneksem kuchennym (naczynia, sztućce, czajnik, kuchenka, mikrofala, lodówka) oraz łazienka (toaleta, umywalka, prysznic,pralka). Mieszkanie w pełni umeblowane. Posiada duży balkon z widokiem na ogrodzony plac zabaw (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawka). Do dyspozycji rodzica jest miejsce postojowe na parkingu (nieodpłatnie). 

Zameldowanie w niedzielę od godz. 12.00, wymeldowanie po 6 dobach w sobotę do godziny 12.00. Koszt noclegu wynosi 250pln/doba i nie jest wliczony w cenę turnusu. Rodzic decydujący się na nocleg z EAT-MED proszony jest w trakcie dokonywania zgłoszenia na turnus poinformować o tym fakcie.

Bliskie położenie miejsca noclegu z Poradnią pozwala na szybkie przemieszczanie się oraz zwiększenie czasu na odpoczynek pomiędzy zajęciami.

 

2. W przypadku zakwaterowania większej rodziny np. 2 opiekunów + dziecko (+ drugie dziecko) polecam nocleg sprawdzony i rekomendowany przez rodziców turnusowych nocleg:

https://www.olx.pl/oferta/apartament-gdansk-kowale-CID3-IDg4ISz.html?fbclid=IwAR2NvEhb49JLSc5Cei2sh9Os-zhPW1ONu7JF13FN04EU-SjfZo60EwKzufk 

 

3. Dla uczestników szkoleń stacjonarnych (dwudniowych) oraz praktykantów proponuję rezerwacje noclegu w hotelu. Podane hotele są w odległości 5-10 min pieszo od miejsca szkolenia.

http://coffeeinn.pl/

http://www.hotelczterybrzozy.pl/

http://www.stonevilla.pl/

Copyright © 2014-2020 Dysfagia.pl | Webmaster: introNet | CMS by Quick.Cms