Praktyki dla studentów
Szkolenia, Superwizje, Praktyki » Praktyki dla studentów
Praktyka studencka uwzględniana w programach uczelnianych, stanowi integralną część planu studiów na kierunku logopedia/neurologopedia. Mimo iż ma charakter obligatoryjny, szkolnictwo wyższe nie zawsze je organizuje i realizuje. Część studentów samodzielnie musi poszukiwać placówek, które podejmą się praktycznej nauki zawodu.
Niepubliczna Placówka Oświatowa Kształcenia Ustawicznego w Zakresie Diagnozy i Terapii Dysfagii umożliwia zdobycie wiedzy praktycznej w zakresie logopedii/neurologopedii oraz psychodietetyki, dzięki łączeniu wysokich kwalifikacji, kompetencji, znajomości światowych standardów i wieloletniej praktyki. Student pod moją opieką nabywa, rozwija, uzupełnia i doskonali umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu logopedy/neurologopedy/psychodietetyka w każdej jednostce oświatowej, medycznej oraz prywatnej.
Zasadniczym celem praktyk studenckich jest gromadzenie doświadczeń i poszerzenie nabytej w trakcie studiów wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych o aspekt praktyczny. Dysfagia.pl wychodząc poza podstawowy zakres praktyk oferuje dodatkowo, w ramach praktyk, kształcenie ustawiczne na najwyższym poziomie, znacznie wykraczające poza ramy programowe studiów.
Udział w praktykach jest odpłatny. Student pozostaje pod moją opieką przez cały czas trwania praktyk. Uczestniczy w przygotowaniu, terapii i superwizji pacjentów.
Praktyki realizowane są w formie online w przypadku pacjentów onlinowych oraz stacjonarnie w siedzibie EAT-MED (placówka Gdańsk - Kowale).
Student kierunku logopedia/neurologopedia/psycholog otrzymuje zaświadczenie o odbyciu praktyk w Placówce Oświatowej wraz z uzupełnioną dokumentacją studencką w zakresie praktyk (wg wymogów uczelni).
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego nr tel 606-608-958
W ramach studiów podyplomowych Neurologopedia, jako wykładowca na uczeli prowadzę praktyki z zakresu:
1. Ocena, diagnoza i terapia dysfagii w formie online.
2. Terapia logopedyczna dysfagii z użyciem wibratorów Z-Vibe i Novafon Pro.
3. Elektrostymulacja prądami NMES w dysfagii.
4. Biofeedback w diagnozie i terapii dysfagii.